Lamun heran naon nu kudu jeung scapes bodas nu ngajemput di pasar tani satempat anjeun, di dieu mangrupa resep anjeun. scapes bodas masihan ieu ngeunah ganti rasa bawang bodas lampu na warna héjo éndah.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 bawang bodas scapes (coarsely dicincang)
- 2 bawang héjo (coarsely dicincang)
- 1 séndok madu
- 2 teaspoons Dijon mustard (atawa mustard coklat sarupa)
- 4 sendok beureum anggur cuka
- jeruk nipis 1 séndok
- uyah dash
- 1/8 séndok cabe hideung
- 1/2 cangkir
- tambahan minyak zaitun parawan
Kumaha Jieun Éta
- Dina Blénder a, ngagabungkeun bawang bodas scapes, bawang, madu, mustard, cuka anggur beureum, jeruk nipis, uyah, jeung cabé. Nyampur nepi ka rata.
- Kalawan Blénder on low, lalaunan nambahkeun minyak zaitun dugi ogé anu dicampurkeun.
Anjeun bisa ogé kawas
Miso ganti baju Jeung Oranyeu Sari buah na Cilantro
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 127 |
| total Fat | 14 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 10 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 34 mg |
| karbohidrat | 1 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |