Aya teu loba dessert resep nu nawarkeun pastry lampu denok ngeusi hiji krim euyeub kayaning Napoleon.
resep ieu nyaéta panggero pikeun coklat atanapi pastry krim vanili jadi pastikeun pariksa kaluar jelema resep ngeunah.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 17-ounce pakét beku pastry
- 3 gelas
- Vanili pastry Cream atawa
- Coklat pastry Cream
- 1 cup gula tipung
- 2 sendok cai
- 1-ounce semisweet coklat (dilebur)
Kumaha Jieun Éta
- oven Preheat ka 400 derajat F.
- Lighly tepung papan roti na pin rolling. Roll adonan nepi segitiga 13 x 17 inci, 1/8 inci kandel. Mindahkeun kana lambaran cookie.
- Prick adonan kalayan garpu. Nutupan kalayan lambar cookie sejen. Panggang pikeun 5 menit. Dipiceun lambar luhur sarta neruskeun Panggang pikeun 5 langkung menit atawa nepi ka enteng browned.
- Cool dina rak kawat.
- Motong pastry kana per tilu, lengthwise.
- Campur gula tipung jeung cai. Aduk nepi ka rata.
- Hurungkeun leuwih 1 pastry strip dina rak a.
- Tuang nu glaze gula leuwih strip dina. Lemes jeung spatula a. Gancang tuang stripes tina coklat leuwih glaze.
- Séred péso leuwih luhur nyieun desain hiasan. Hayu nangtung dugi garing, ngeunaan 30 menit.
Keur ngumpul:
- Teundeun salah strip unglazed on porsi platter.
- Sumebar satengahna krim pastry di luhur.
- Luhur jeung strip unglazed lianna. Luhur kalawan sesa krim pastry. Top eta jeung strip glazed.
- Chill dugi teguh, ngeunaan sajam. (Ulah chill leuwih panjang batan 3 jam. Ieu bisa meunang melempem.) Pikeun porsi, motong sareng péso serrated.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 521 |
| total Fat | 37 g |
| jenuh Fat | 11 g |
| jenuh Fat | 9 g |
| kolesterol | 45 mg |
| natrium | 160 mg |
| karbohidrat | 43 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 6 g |