Lamun anjeun nyieun kangkung creamed dina cooker slow, éta boga sagala creaminess euyeub sami anjeun meunang jeung resep biasa, tapi éta jadi basajan sangkan. resep ieu nyokot ukur kira 10 menit waktu prep aktif nyiapkeun. Mun anjeun geus di gawena, Anjeun bisa masak kangkung ieu dina luhur. Éta gé butuh mana pikeun 1 nepi ka 3 jam, gumantung kana kumaha panas cooker slow anjeun meunang.
Ngawula ka salaku samping jeung sagalana ti sapi keur babi jeung hayam. Kadang-kadang, abdi malah ngalayanan kangkung creamed ieu salaku saos a tossed kalawan spaghetti atanapi linguine. Ngilu saeutik leuwih parmesan kéju leuwih luhur, jeung anjeun saena tepung lengkep.
Tempo ogé: Bayam Resep Kids anjeun Badé Cinta
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 16 ons beku kangkung dicincang, thawed na squeezed garing
- 1 endog badag, keok
- 1 cup ricotta kéju (bagian-skim nyaeta oke)
- 4 ons krim kéju, potong batu
- 2 sendok. mentega, potong sakumpulan
- bawang bodas 1 séndok finely-dicincang
- 1/2 séndok téh uyah halal
- 1/2 séndok cabe hideung Freshly-taneuh
- Dash of flakes cabe beureum
- 1 cup kéju grated parmesan
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun sakabéh bahan, kajaba kéju parmesan dina cooker slow. Aduk ogé.
- Sprinkle nu kéju parmesan leuwih luhur. Panutup, sarta masak on low pikeun 4 ka 6 jam, aduk satengahna liwat. Atawa masak di luhur pikeun 1 nepi ka 3 jam.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 305 |
| total Fat | 23 g |
| jenuh Fat | 13 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| kolesterol | 209 mg |
| natrium | 668 mg |
| karbohidrat | 8 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 18 g |