sapi Flavorful tulang rusuk pondok anu lembut jeung nikmat dina cooker slow. Ngawula ka ieu tulang rusuk pondok kalawan kentang mashed jeung biskuit atawa gulungan.
Tempo ogé
Resep keur Short tulang rusuk Ti cooker slow, Stovetop, sarta Oven
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 pon sapi tulang rusuk pondok, potong porsi 1-iga
- uyah jeung cabé
- 2 sendok
- tambahan minyak zaitun parawan
- tipung 1 séndok
- 1 1/2 ka 2 gelas orok wortel, atawa sakumpulan wortel
- 3 tulang rusuk seledri, motong di sakumpulan
- 1 bawang badag, motong di sakumpulan
- 1 tiasa (10 1/2 ons) sup supa emas
Kumaha Jieun Éta
- Sprinkle tulang rusuk pondok kalawan uyah jeung cabé jeung tipung.
- minyak panas zaitun leuwih panas sedeng luhur. Tambahkeun tulang rusuk pondok tur coklat ogé dina sagala sisi . Piceun kaleuwihan gajih na mindahkeun iga ka 5 ka 6-quart cooker slow .
- Nambahkeun bahan sésana; aduk nepi ngagabungkeun bahan. Panutup jeung masak di low pikeun 8 nepi ka 10 jam, atawa dina luhur pikeun 4 ka 5 jam.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 1160 |
| total Fat | 87 g |
| jenuh Fat | 36 g |
| jenuh Fat | 42 g |
| kolesterol | 269 mg |
| natrium | 642 mg |
| karbohidrat | 20 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 75 g |