The Preggie Provence mangrupakeun salah sahiji mocktails matak ti buku Natalie Bovis-Nelsen urang 2008, Preggatinis ™ (diterbitkeun ku éta Globe Pequot Pencét) jeung Abdi bogoh eta sabab ngagabungkeun dua mah bumbu favorit, lavender na Rosemary. Nalika éta gabungan rasa nyaeta ningkatkeun sareng limun, inuman anu dihasilkeun téh gigireun ketuhanan. sipper denok Ieu idéal pikeun brunch taman, pancuran orok atawa kapan rék hiji inuman non-alkohol kana delight nu kuncup rasa.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 5 nepi ka 6 Daun Rosemary
- 3 nepi ka 4 anggur bodas (ngurangan)
- 1/2 ounce sirop basajan
- 1/4 séndok petals lavender kembang
- 1/2 séndok lemon mesek
- 2 ons
- Lémon
- 3 ons garing sparkling Lavender Soda
- kabayang 1 lemon
- 1 sprig Rosemary
Kumaha Jieun Éta
- Muddle Rosemary daun jeung buah anggur cut, sirop basajan, petals lavender kembang , sarta grated mesek lemon di handap sagelas Pergaulan.
- Tambahkeun limun, teras ngocok ogé kalawan és.
- Galur kana gelas cocktail .
- Top kalawan lavender soda, jeung garnish sareng kabayang lemon sarta sprig of Rosemary.
Resep kahadean: Natalie Bovis - Preggatinis Book Dimuat ku The Globe Pequot Pencét 2008
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 1024 |
| total Fat | 73 g |
| jenuh Fat | 27 g |
| jenuh Fat | 33 g |
| kolesterol | 73 mg |
| natrium | 2.313 mg |
| karbohidrat | 97 g |
| Serat dietary | 13 g |
| protéin | 9 g |