tarts buah Perancis mangrupakeun populér di Maroko. Dina resep ieu, sadayana atawa sliced strawberries nu disusun dina lapisan creme patisserie dina cangkang pastry amis dipanggang. A glaze strawberry nambihan Sheen ka dessert rengse.
Waktos Prep teu kaasup persiapan nu amis pastry cangkang jeung creme patisserie. Ieu panggampangna sangkan aranjeunna ogé sateuacanna tina assembling tart nu.
Ogé, coba ieu Apple tart Perancis .
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 dipanggang pastry amis cangkang (tingali
- Pate Sucree resep )
- 1 1/4 cangkir pastry krim (1/2 tina
- Creme Patissiere resep )
- 1 pound / 500 gram strawberries (sadayana atawa sliced)
- 1/4 cangkir strawberry jam
- 1 séndok jeruk nipis (atawa cai)
Kumaha Jieun Éta
- Nyebarkeun krim pastry sakuliah handapeun dipanggang cangkang pastry amis.
- Susun strawberries dina pola ngaliwatan krim pastry.
- Panas jam strawberry jeung jeruk nipis dugi ngagolak.
- Ngagunakeun sikat pastry mun nerapkeun glaze strawberry ngaliwatan strawberries.
- Refrigerate nu tart sababaraha jam saméméh porsi.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 255 |
| total Fat | 20 g |
| jenuh Fat | 8 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| kolesterol | 34 mg |
| natrium | 71 mg |
| karbohidrat | 16 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 3 g |