Ieu cranberry jello Salad ti Samudra semprot ngajadikeun hiji sisi piring pikaresepeun tur refreshing kanggo sagala potluck atanapi libur gathering. Bagian Hadé pisan anjeun tiasa ngadamel cranberry Salad ieu sababaraha dinten sateuacanna
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 8 oz. tiasa ditumbuk nanas, lemes, jus cagar
- 1/2 cangkir jus cranberry cocktail (kayaning Samudra semprot)
- 2 sdm. jeruk nipis
- 1 3 oz. pakét buah prambus gelatin
- 1 16 oz. tiasa kuma Berry
- sambel cranberry
- 1/2 cangkir diced seledri
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun jus nanas wengkuan, jus cranberry cocktail sarta jeruk nipis dina panci sedeng. Bawa ka kulub a.
- Tambahkeun gelatin. Aduk nepi ka eta tos rengse bubar.
- Megatkeun up saos cranberry kalawan garpu. Aduk kana campuran gelatin.
- Nutupan kalayan bungkus plastik jeung refrigerate dugi ampir sakabéhna disetel.
- Aduk nanas ditumbuk jeung seledri. Tuang kana kapang 4-cangkir. Chill dugi teguh.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 81 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 28 mg |
| karbohidrat | 12 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 10 g |