Ieu waktu pikeun Pakansi Jerman sarta dina conto ieu urang ngobrol ngeunaan hiji tropis Jagermeister na Rum cocktail nu geus loba senang.
inuman nu geus kreasi mixologist Sother Teague of nyoreang y Amargo di New York City (kaca Facebook). Ieu mixes Flor de Cana Rum jeung 56-bahan nu ngandung Jagermeister tur pasang maranéhanana jeung jahé jeung orgeat, kitu ogé touch lemon. Éta sadayana dilayanan snowcone-gaya, leuwih mangrupa gundukan heaping tina és ditumbuk jeung jumlah beurat tina bitters nepi ka rengse eta pareum.
Mun anjeun teu mibanda hiji crusher és, anjeun bisa kalayan gampang nyieun pebbles tina batu (jeung dianggo kaluar hanjelu wae). Kantun nempatkeun és dina kantong ( kantong atawa neundeun palastik kantong Lewis jalan sampurna ) jeung whack eta kalawan anjeun muddler atawa palu nepika ngarecah.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 ounce Jägermeister
- 1 ounce Flor de Caña 4 taun Rum emas
- 3/4 ounce sirop jahé
- 3/4 ounce
- orgeat
- 3/4 ounce
- jeruk nipis
- dashes beurat tina bitters Peychaud urang
Kumaha Jieun Éta
- Ngocok teh liquors, sirop, sarta jus dina shaker cocktail ngeusi és ditumbuk.
- Tuang leuwih és karikil seger dina sagelas swizzle.
- Gundukan nu langkung lengkep ihwal luhur kawas congcot salju jeung "cat" kalawan Peychaud urang.
Resep kahadean: Jagermeister
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 263 |
| total Fat | 6 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| kolesterol | 79 mg |
| natrium | 56 mg |
| karbohidrat | 23 g |
| Serat dietary | 14 g |
| protéin | 23 g |