rhubarb Polandia cordial mangrupakeun cara hébat ngagunakeun hiji kelimpahan rhubarb springtime. Anjeun bakal kedah ngantosan sababaraha bulan keur liqueur Fruity ieu, tapi éta patut eta. Hal ieu ngajadikeun anu tambahan hébat hiji hadiah karinjang plant .
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 1/2 pon
- rhubarb (cleaned na dicincang)
- 1 quart vodka
- 3 gelas gula
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun rhubarb jeung vodka dina, wadahna sagelas badag sterilized. Ngégél tur nyetel dina poek, tempat tiis pikeun 1 minggu.
- Saatos 1 minggu, tuang liwat kana tabung na mindahkeun rhubarb-infused vodka kana, wadahna gelas bersih sterilized na segel. Tambahkeun gula ka rhubarb, campur ogé sarta mindahkeun ka bersih, wadahna kaca misah sterilized na segel. Teundeun duanana peti dina poek, tempat tiis pikeun 1 bulan.
- Saatos 1 bulan, tuntas ngagabungkeun campuran rhubarb kalawan vodka, galur, jeung tuang kana, wadahna kaca sterilized beresih. Ngégél sarta ngidinan keur umur dina tiis, tempat poek sababaraha bulan. Rhubarb bisa jadi dipiceun atawa dilayanan leuwih és krim atawa pound jajan dinten anu sami.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 125 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 2 mg |
| karbohidrat | 31 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 0 g |