Ieu hébat tasting rhubarb garing dijieun kalayan rhubarb seger jeung hiji topping oat Crumb. Ngawula ka dessert ieu ku dollop of topping dikocok atanapi scoop tina és krim .
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 cangkir
- rhubarb (dicincang)
- 3 séndok jus jeruk dicampurkeun jeung 1 séndok aci jagong
- 1 cup gula (granulated)
- 1/2 séndok téh taneuh kayu manis
- 1 sendok mentega tiis (potong buah leutik)
- 1/4 cangkir dilebur mantega
- 1/3 cangkir gula coklat
- 2/3 tipung cup (sifted sadaya-Tujuan)
- uyah dash
- 1/4 séndok téh baking soda
- 2/3 cangkir digulung oats (rusuh masak)
Kumaha Jieun Éta
- Panas oven ka 375 F.
- Mentega hiji baking pasagi piring 8 inci.
- Susun rhubarb diced dina baking piring disusun.
- Tos rhubarb jeung jus jeruk jeung aci jagong campuran, teras Sprinkle jeung gula 1 cup jeung kayu manis anu; titik jeung 1 séndok tina motong up mentega.
- Ngagabungkeun mentega dilebur jeung gula coklat.
- Ngayak babarengan tipung, uyah, sarta baking soda; campur jeung oats.
- Ngagabungkeun campuran tipung-oat jeung gula coklat tur campuran mentega dilebur dugi ogé blended. Jeung leungeun, nyebarkeun campuran Crumb leuwih rhubarb.
- Panggang salila 40 menit.
- Ngawula ka haneut, jeung és krim atawa dikocok topping.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 213 |
| total Fat | 7 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 13 mg |
| natrium | 161 mg |
| karbohidrat | 37 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 3 g |