Yakin, anjeun geus kungsi Perancis fries, fries kentang amis tur Plantain fries, tapi geus anjeun kantos diusahakeun sampeu (yuca) fries?
Gaduh aranjeunna hiji waktos anjeun gé jadi hooked. Aranjeunna geus gampang nyieun jeung anjeun bisa roti éta saméméh frying tapi maranéhna geus sagampil ngeunah au digoréng naturel. Kuring resep aranjeunna salaku téh.
Bandingkeun fries ieu kalayan kieu resep chip yuca Karibia .
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 pon sampeu (yuca)
- uyah secukupnya
- cabe hideung mun rasa
Kumaha Jieun Éta
Mesek sampeu (yuca) jeung potong buah 4 inci, lengthwise.
Tambahkeun sampeu kana pot, nutupan kalayan cai jeung mawa ka kulub a. Nalika pot datang ka kulub hiji, usum jeung uyah rasa. Hayu sampeu masak nepi lembut garpu.
Solokan sampeu asak ogé sarta ngantep tiis pikeun nanganan.
Motong buah sampeu dina satengah jeung cabut bobot dina tengahna. Motong potongan ngurangan kana strips 1/2 inci.
Panas minyak di jero loyang dugi udud panas. Gawe bareng dina bets, tumis buah sampeu dugi aranjeunna gently browned.
Maké séndok slotted, piceun fries sampeu tina minyak panas sarta ngantep solokan on toweling kertas. Usum jeung cabe hideung sarta sprinkling uyah.
Ngawula ka sagampil Anjeun ngalakukeunana Perancis fries.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 363 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 106 mg |
| karbohidrat | 86 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 3 g |