Ieu serelek candies Rocky Jalan Fitur coklat poek, marshmallows chewy na kacangan toasted. Anjeun tiasa ékspérimén kalawan nambahkeun kacangan béda, sakumpulan coklat bodas, atawa buah garing kana racikanana. Upami Anjeun ngan gaduh marshmallows badag, snip kana potongan leutik kalawan shears dapur saméméh awal. Ieu resep hébat nyieun kalawan barudak.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1,25 cangkir / 9 ons coklat poek (dicincang)
- 2 gelas marshmallows miniatur
- 1/2 cangkir walnuts (toasted, dicincang)
Kumaha Jieun Éta
1. Siapkan lambar cookie ku nutupan eta kalawan aluminium foil atanapi parchment.
2. ngalembereh coklat dina microwave atawa leuwih mangrupa alat keur ngagolakkeun ganda. Aduk dugi lengkep rata.
3. Tambahkeun dina walnuts na marshmallows, aduk nepi ka maranéhna sagemblengna ditutupan ku coklat.
4. serelek ku teaspoonfuls dina lambaran cookie, sarta chill dina kulkas dugi set.
Klik Di Dieu Témbongkeun Sadaya Rocky Jalan Candy Resep!
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 148 |
| total Fat | 10 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 1 mg |
| natrium | 9 mg |
| karbohidrat | 14 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 2 g |