Ngawula ka flavorful bir kéju roti ieu sareng mangkok badag tina cabe atawa sapi Stew .
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 pakét aktif ragi garing
- 3 gelas tipung roti
- Gula 1 séndok
- 1 1/2 teaspoons uyah
- 1 séndok mentega (STP)
- 10 ons bir (na STP)
- 4 ons kéju Amérika (abon atawa diced)
- 4 ons Monterey Jack kéju (abon atawa diced)
Kumaha Jieun Éta
- Dina stovetop atanapi di microwave, bir panas sarta kéju Amérika babarengan dugi ngan haneut. Kéju teu kudu ngalembereh. Aduk nepi ka nyampur.
- Campuran mindahkeun kana pan mesin roti. Lamun sigana teuing panas, hayu eta niiskeun ka haneut.
- Nambahkeun bahan sésana, pilih roti bodas atawa setting dasar, sarta nyorong mimiti.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 121 |
| total Fat | 6 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 14 mg |
| natrium | 646 mg |
| karbohidrat | 10 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 6 g |