Pilari nu vegetarian gagasan buncis dip gourmet? Coba unbelievably nikmat tomat jeung embe kéju sumebar sun-garing ieu dijieun kalayan kacang bodas sarta bawang bodas. Ieu sampurna pikeun nyieun gourmet vegetarian sandwiches, porsi salaku hiji appetizer, atawa, make eta dina tempat hummus kalawan pita anjeun atanapi veggies.
resep Ieu vegetarian na gluten-gratis.
Sun garing Tomat na Embe Opak Bean resep dip kahadean tina Bush's® Kacang.
Tempo ogé: Dupi kéju vegetarian?
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/2 minyak cup paoil-packedried tomat
- 4 ons embe lemes kéju (chevre)
- 2 TSP siki wijen (toasted)
- 1 cengkeh bawang bodas (minced)
- 1 15.8 ounce tiasa kacang Northern Great (rinsed sarta lemes)
- 1 15,5 ounce tiasa cannellini kacang (rinsed sarta lemes)
- 2 sdm datar-daun peterseli (seger, dicincang)
- uyah dash
- dash cabe hideung Freshly taneuh
Kumaha Jieun Éta
- Solokan tomat, reserving 2 teaspoons tina minyak. Rendang tomat na sisihkan.
- Dina mangkok badag aduk minyak ditangtayungan, kéju embe, siki wijen, sarta bawang bodas dugi ogé dikombinasikeun. Aduk kacang, tomat, jeung peterseli. Usum secukupnya kalawan uyah jeung cabé.
- Ngawula kalawan haneut atawa tiis wedges pita.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 454 |
| total Fat | 6 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 9 mg |
| natrium | 100 mg |
| karbohidrat | 75 g |
| Serat dietary | 22 g |
| protéin | 28 g |