Ieu dumasar tomat saos barbecue Palasik kalayan beban tina rasa. Hurungkeun up panas ku nambahkeun leuwih rawit cabé. saos ieu sampurna dina tulang rusuk barbecued, ditarik babi atawa hayam.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 cangkir saos tomat
- 6 séndok cuka cider
- cai 1/2 gelas
- 3 séndok minyak nabati
- 2 sendok mantega
- 2 sendok
- Worcestershire asin
- Gula 2 séndok
- 1 séndok paprika
- 1 séndok bawang bodas (minced)
- daun 1 bay
- 1/4 séndok téh asin Tabasco
- 1/4 séndok rawit cabé
Kumaha Jieun Éta
minyak nabati 1. Panas dina panci sedeng. Nambahkeun bodas minced jeung masak pikeun 15-30 detik dugi janten seungit. Tambahkeun saos tomat, cuka cider, cai, gula, paprika, daun salam, asin Tabasco, lada rawit, sarta jus ti hiji lemon badag. Ulah nambahkeun mantega dina titik ieu. Simmer asin leuwih panas sedeng-low pikeun 8-10 menit, aduk aya kalana. Lalajo pikeun ngaduruk na suhu handap upami diperlukeun.
2.
Dipiceun pan ti panas sarta aduk di mentega. Sakali dilebur liwat, hayu saos tiis pikeun 10-15 menit saméméh ngagunakeun. Lamun nyieun payun waktu, asin tiis pikeun 30 menit sarta toko dina wadahna airtight dina kulkas salila 4-5 poé sanggeus persiapan.
3. Pikeun make: asin baste onto tulang rusuk atawa potongan hayam mangsa panungtungan 15-18 menit waktu masak. Asin ogé bisa dipanaskeun jeung dilayanan on luhureun hayam ditarik atawa babi, atawa ngan saukur dilayanan dina samping salaku saos méja.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 23 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 1 mg |
| natrium | 75 mg |
| karbohidrat | 3 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |