Dina Yunani: στιφάδο, diucapkan stee-FAH-thoh
Tombol resep ieu teh waktos masak lila, nu ngahimpun nu rasa tina daging sapi, bawang, bawang bodas, daun salam, sarta Rosemary. (Kuring bébéja yén kucara nyaluyukeun jumlah cai, ieu jalan ogé dina cooker slow atanapi crockpot - tingali catetan di handap resep.) Ngawula jeung piring kentang atanapi Salad tina pilihan anjeun, nyiksikan tina keju feta, sarta roti crusty .
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3 1/3 pon (1.5kg) daging sapi lean, motong di sakumpulan endog-ukuran
- 3 1/3 pon (1.5kg) bawang alat keur ngagolakkeun sakabeh, peeled
- 3/4 cangkir minyak zaitun
- 3 ons (6 sendok) cuka anggur beureum
- 10 cengkéh bawang bodas, peeled, sakabeh
- 2 sendok némpelkeun tomat
- 2 daun salam
- 1 bobot tina Rosemary seger
- 1 séndok uyah
- 10-12 peppercorns
Kumaha Jieun Éta
- Dina pot Stew, enteng coklat daging dina minyak zaitun.
- Nambahkeun bahan sésana jeung cai cukup pikeun nutupan, ditambah 1 inci. Aduk nyampur sareng sendok kai. Bawa ka kulub rolling jeung geura ngurangan panas kana low. Panutup jeung simmer keur 3-4 jam tanpa aduk, dugi ukur asin hiji tetep.
Waktos Prep: waktos Prep gumantung kana waktu nu diperlukeun nepi ka mesek bawang. Sababaraha pamanggih sangkan leuwih gampang .
Ngalambatkeun cooker nyupiran: Dina komentar dina pos blog ngeunaan resep ieu , Esia nyerat: "Kuring dijieun ieu dina cooker slow jeung ieu super gampang jeung nikmat.
Kuring disaluyukeun resep rada ku nambahkeun satengah tina cai jeung tétéla sampurna-kuring kungsi eta masak 8 jam di setting low. resep ieu pasti panangtu a! "
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 1115 |
| total Fat | 64 g |
| jenuh Fat | 17 g |
| jenuh Fat | 38 g |
| kolesterol | 271 mg |
| natrium | 1.608 mg |
| karbohidrat | 39 g |
| Serat dietary | 6 g |
| protéin | 94 g |