Naha nyieun smoothies strawberry cau ti campuran tipung nalika éta sangkan gampang nyieun sorangan? Kuring teu nambahan yogurt resep smoothie strawberry cau ieu, kusabab éta cau nyalira ngajadikeun eta nyatu kandel jeung creamy.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1-1 / 2 gelas beku sliced atawa sakabeh strawberries (atawa strawberries tawar)
- 1 cau
- 1 séndok jus jeruk konsentrasi
- 1 cup vanili
- susu kécap
- 1/2 cangkir és, upami ngagunakeun strawberries seger tinimbang beku
Kumaha Jieun Éta
- Teundeun strawberries na cau dina Blénder, prosésor dahareun atawa Vita-Campur Blénder (ngabandingkeun harga). Mun maké strawberries tawar di tempat beku, tambahkeun és di titik ieu.
- Top kalawan konsentrasi jus jeruk jeung susu kécap.
- Puree nepi ka rata.
Mun maké Blénder a , Anjeun bisa jadi kudu gangguan pureeing nu strawberries, utamana lamun aranjeunna sadayana. Ngeureunkeun Blénder nu. Dicabut tina basa motor na. Cabut panutup jeung make sendok pikeun nyorong strawberries handap kana bilah.
Ngaganti panutup, sarta puree nepi ka rata.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 198 |
| total Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 48 mg |
| karbohidrat | 45 g |
| Serat dietary | 8 g |
| protéin | 4 g |