pudding roti nikmat ieu éndah on na sorangan. Pikeun kick eta nepi lekukan, tambahkeun saos coklat atanapi ngeunaan 1/2 cangkir chip coklat mini keur campuran ngan méméh baking. Haneut preserves buah bakal ngadamel sambel enak keur pudding kieu ogé.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 6 ons torn Perancis atanapi Italia roti, ngeunaan 4 ka 5 cangkir
- 3/4 cangkir mentega creamy suuk
- susu 4 cangkir,
- dibagi
- 2/3 cangkir
- gula coklat
- 1/3 cangkir granulated gula
- 3 teaspoons
- vanili
- 4 endog badag
- 1/2 cangkir mini coklat chip, pilihan
Kumaha Jieun Éta
- Mentega a baking piring 11x7 inci. Panas oven ka 350 F.
- Nempatkeun roti torn kana mangkok sedeng.
- Dina mangkok, whisk 3 gelas susu jeung 4 endog sarta vanili; tuang leuwih roti, aduk nepi ka nyampur.
- Dina panci, ngagabungkeun mentega suuk, susu 1 cup sésana, sarta gula. Panas campuran leuwih panas sedeng dugi mentega suuk mangrupakeun dilebur tur campuran téh lancar.
- Nyampur campuran mentega suuk kana campuran roti.
- Tambahkeun chip coklat mini, upami hoyong.
- Tuang kana baking piring nu disiapkeun; Panggang salila 45 ka 55 menit, atawa dugi set.
- Ngawula ku saos coklat atanapi sambel buah prambus .
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 506 |
| total Fat | 25 g |
| jenuh Fat | 9 g |
| jenuh Fat | 10 g |
| kolesterol | 126 mg |
| natrium | 330 mg |
| karbohidrat | 56 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 17 g |