roti apal spiced Ieu beueus sarta flavorful. Ayeuna damel a roti rusuh hébat nyieun pikeun kasempetan husus atawa potluck.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 2/3 gelas tipung
- 1 1/2 teaspoons baking soda
- 1 séndok uyah
- 2 teaspoons kayu manis
- 1/2 séndok téh taneuh pala
- 1/2 séndok cengkéh taneuh
- 2 gelas granulated gula
- minyak nabati 1 cup
- 4 endog, keok
- 2 teaspoons vanili
- 4 cangkir apel coarsely dicincang
- 1 cup kismis
- 1 cup dicincang pecans
- 2 teaspoons gula dicampurkeun jeung 1/4 séndok kayu manis
Kumaha Jieun Éta
- Dina mangkok, ngagabungkeun tipung, baking soda, uyah, sarta rempah.
- Dina mangkok sejen, ngagabungkeun gula jeung minyak. Ngamen dina endog sarta vanili, lajeng aduk di apel dicincang, kismis, sarta pecans. Nambahkeun bahan garing tur gaul dugi ogé anu dicampurkeun.
- Gajih Panci loaf 2 9x5 inci sarta layung garis jeung kertas waxed. Gajih waxed kertas. Tuang adonan kana Panci, smoothing luhureun ku spatula atanapi sendok.
- Panggang pikeun 20 menit dina 325 derajat F.
- Tarik kaluar rak jeung Sprinkle loaves jeung gula kayu manis campuran. Nuluykeun baking keur 30 nepi ka 40 menit, atawa nepi ka pick atawa cake kai tester diselapkeun dina puseur asalna kaluar beresih.
- Niiskeun pikeun 10 menit; ngahurungkeun kaluar onto rak a. Nyiksikan sarta ngalayanan atawa freeze.
Resep langkung
Candy urang Louisiana Banana Roti
Nanas Nut Roti
Amis Kentang Pecan Gancang Roti
Seger zucchini Roti
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 362 |
| total Fat | 21 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 14 g |
| kolesterol | 52 mg |
| natrium | 229 mg |
| karbohidrat | 43 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 4 g |