Ieu suung sauteed anu iringan sampurna steaks grilled. Anjeun tiasa nyiapkeun aranjeunna sanggeus steaks téh ati-grill na peristirahatan, atawa ngan saukur make samping burner gas grill anjeun jeung masak duanana sakaligus.
Jalan, anjeun bakal mungkas nepi ku steak topper hebat. suung ieu cukup nikmat bisa dilayanan sorangan, jadi naon niat, anjeun bakal pleased jeung piring.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 pound / 450 g
- Suung Crimini , cleaned na sliced
- 2 cengkéh
- bawang bodas , minced
- 2 sendok / 30 minyak zaitun ml
- 2 sendok / 30 ml anggur bodas
- 1/4 cangkir / 60 ml dicincang peterseli daun datar
- 1 séndok / 5 ml
- sambel Worcestershire
- 1/2 séndok / 2,5 ml uyah
- 1/2 séndok / 2,5 ml hampang cabe bubuk
- 1/2 séndok / 2,5 ml bawang bubuk
Kumaha Jieun Éta
- Beresih jeung rendang suung kana keureut kandel (ngeunaan 4 keureut per supa).
- Panas minyak zaitun di pan jeung nambahkeun suung. Usum jeung bawang bodas, asin, lada, bubuk cabe, jeung bubuk bawang.
- Ngurangan panas mun sedeng-low sarta ngidinan suung masak pikeun 5 jeung 7 menit.
- Hurungkeun panas deui nepi ka sedeng luhur pikeun 1 menit lajeng nambahkeun anggur bodas tur asin Worcestershire.
- Ngawenangkeun campuran pikeun gelembung pikeun 1 ka 2 menit, aduk teh suung ka jaket.
- Pareuman panas sarta nambahan peterseli. Ngawula kana luhureun steak atawa pamakéan salaku piring samping.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 102 |
| total Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 245 mg |
| karbohidrat | 12 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 3 g |