steaks ieu nu ngeusi rasa Kulon Kidul hebat. Ieu cara hébat ngahurungkeun hiji kirang ti steak sampurna kana hidangan alus pisan. Idéal pikeun hidangan weeknight. Ngawula kalawan sisi favorit anjeun grilled atawa dipanggang.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 tenderloin steaks 1 inci (kandel)
- 4 keureut kéju (Monterey Jack)
- 4 peppers cabe (sakabeh hampang héjo, seger atawa canned)
- 2 sendok / 30 ml. minyak zaitun
- Pikeun Spice rub:
- 1 séndok / 15 ml. paprika
- 1 séndok / 15 ml. cabé bodas
- 1 séndok / 5 ml. rawit
- 1 séndok / 5 ml. gula coklat
- 1/2 séndok / 2,5 ml. cumin
- 1/2 séndok / 2,5 ml. uyah (laut)
- 1/2 séndok / 2,5 ml. cabe hideung
Kumaha Jieun Éta
1. Preheat grill keur panas sedeng.
2. Gabungkeun paprika, lada bodas, rawit, gula coklat sarta cumin babarengan dina mangkok leutik.
3. Cut sesela a kana samping unggal steak, sahingga saku cukup badag nyekel kéju sarta cabe hejo. Teundeun salah nyiksikan tina kéju sarta salah sakabeh cabe kana unggal saku steak. Sikat unggal steak enteng sareng zaitun. Campuran bungbu rub ngaliwatan steaks. Teundeun steaks on grill panas leuwih panas sedeng jeung masak pikeun ngeunaan 8 menit, péngkolan sakali atanapi dugi steaks ngahontal dipikahoyong doneness .
4. Sakali asak, dipiceun boneka steaks ti panas sarta tempat onto piring badag. Panutup sacara bébas kalawan aluminium foil jeung hayu sésana pikeun 5 menit. Ngawula kalawan sisi favorit Anjeun.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 270 |
| total Fat | 18 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| jenuh Fat | 8 g |
| kolesterol | 42 mg |
| natrium | 750 mg |
| karbohidrat | 13 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 16 g |