buns tuna jeung endog sandwich ieu dibungkus dina foil jeung dipanggang dina oven. olives nu dilebur kéju sarta sliced ngadamel ieu panas tuna sandwiches tambahan husus.
Paké gulungan anjing panas atawa buns Hamburger pikeun ieu sandwiches ngeunah.
Di handap ieu mangrupakeun sandwiches gede pikeun pihak anu. Panggang aranjeunna lajeng tetep dibungkus jeung haneut pikeun ngaladénan dina cooker slow dina setting haneut atawa low.
Tempo ogé
Basajan Endog Salad
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 kaléng (5 ons tiap) tuna, lemes sarta flaked
- 4 ons Cheddar kéju, abon atawa motong di batu leutik
- 4 teuas asak endog, dicincang
- 1/3 cangkir mayonnaise
- 3 séndok amis acar relish
- 2 sendok finely dicincang bawang
- 6 badag pimiento-boneka olives, sliced, atanapi 2 sendok pimiento dicincang, pilihan
- 1/4 séndok téh uyah
- 8 panas anjing gulungan
Kumaha Jieun Éta
- Dina mangkok sedeng, ngagabungkeun tuna flaked, kéju, endog, mayonnaise, acar relish, bawang, sliced olives, upami nganggo, sarta uyah; gaul ogé.
- Sendok campuran tuna kana panas anjing gulungan; mungkus unggal roll di foil. Tempat foil dibungkus sandwiches dina preheated 400 F oven.
- Panggang pikeun 10 menit; ngawula panas tina oven
Anjeun bisa ogé kawas
Summertime Tuna Salad on nanas keureut
Tuna Salad kalawan Dill jeung Beureum Bawang
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 261 |
| total Fat | 16 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| kolesterol | 147 mg |
| natrium | 326 mg |
| karbohidrat | 10 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 17 g |