resep sarapan quinoa cageur Ieu jadi gampang nyieun tur serbaguna; nambahkeun bungbuahan musiman naon anjeun ngabutuhkeun pisan, ti berries mun apel!
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 gelas vanili kécap, béas, atawa susu almond , tambah beuki pikeun ngaladénan
- 1 cup quinoa uncooked
- 1/4 t. uyah
- Gula 2 T. atanapi sweetener cair
- 1 sedeng-ukuran cau, dicincang jadi buah
- 1/4 cangkir abon kalapa
- 1/2 cangkir kacang, siki jeung bungbuahan garing tina pilihan Anjeun
Kumaha Jieun Éta
- Dina pan asin sedeng-ukuran leuwih sedeng luhur panas ngagabungkeun nu susu-gratis susu, quinoa jeung uyah. Bawa campuran ka kulub, mangka ngurangan panas tur ngawenangkeun campuran pikeun simmer pikeun 15 menit, atawa dugi paling cairanana geus diserep. Angkat ti panas.
- Aduk gula atawa sweetener cair, dicincang cau, abon kalapa, sarta kacang jeung bibit pilihan Anjeun. Ngawula ka haneut kalawan kécap tambahan, béas, atawa susu almond upami hoyong.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 178 |
| total Fat | 6 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 171 mg |
| karbohidrat | 31 g |
| Serat dietary | 5 g |
| protéin | 5 g |