Hiji dessert murah tiasa teuas pikeun manggihan - paling waktu. Pai pumpkins anu dibanderol rada nicely waktos ieu sataun, kitu ogé kasadiaan babak taun puree waluh canned. Nu ngajadikeun ieu spiced waluh mousse resep pilihan sampurna pikeun hiji nikmat, musiman saréat.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 15-oz tiasa waluh puree
- 1 cup tambah 2 gelas krim berat (chilled)
- Gula 3/4 cangkir
- 3/4 séndok téh kayu manis
- 1/4 séndok pala
- 1 1/2 teaspoons ekstrak vanili
- 2 ons coklat bodas (dicukur)
Kumaha Jieun Éta
Kumaha sangkan mousse waluh spiced :
Dina panci sedeng, aduk babarengan waluh, 1 cup krim beurat, gula, kayu manis, jeung pala. Bawa campuran ka simmer hipu, aduk remen, salila 5 menit. Dipiceun pan ti panas sarta aduk di ekstrak vanili . Chill salila sahenteuna 1 jam saméméh Nyiapkeun mousse nu.
Mecut ka 2 gelas sésana krim chilled kana puncak. Gently aduk ½ cangkir campuran waluh chilled kana krim dikocok.
Sakali dina ½ cangkir waluh ampir pinuh dilebetkeun kana krim teh, melu di waluh sésana. Ngawula ka chilled kalawan asahan coklat bodas salaku garnish a.
resep waluh mousse spiced Hal ieu ngajadikeun 8 servings.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 330 |
| total Fat | 24 g |
| jenuh Fat | 15 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| kolesterol | 69 mg |
| natrium | 24 mg |
| karbohidrat | 28 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 3 g |