Figs mangrupakeun salah sahiji bungbuahan paling hias tapi ogé mibanda diversity kuliner hébat. Éta bisa didahar atah dina Salad kawas kieu f ig jeung kale Salad , salaku appetizer kayaning ieu b acon dibungkus figs , masak kana anjir jam h omemade atawa salaku amis kawas kieu anjir dessert Turki .
Pituin Timur Tengah, aranjeunna nuju kiwari dipelak di réa patempatan di dunya. Di AS, loba pamotongan asalna tina California jeung telat panas mun mimiti ragrag téh musim puncak maranéhanana.
Ieu versi lightened up of a cotta dessert panna migunakeun kéju embe jeung yogurt Yunani pikeun tang hébat nu pasang ogé kalayan madu. Tékstur creamy mangrupakeun saréat nice kalawan figs atah jeung éta gampang pikeun nyiapkeun. Ieu sabenerna saréat caang sampurna pikeun telat usum panas.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/4 cangkir krim
- Gula 1/4 cangkir
- 1 cup yogurt Userboxtop Yunani-gaya
- 4 oz. kéju embe
- 1 séndok vanili
- uyah 1 ciwit
- 8 figs, ngurangan
- Gula 1 séndok
- 1 séndok madu
- cai 1/4 gelas
- uyah 1 ciwit
Kumaha Jieun Éta
- Ngagunakeun boh hiji stand atanapi mixer leungeun, mecut babarengan krim sarta gula.
- Teuing di yogurt, kéju embe, vanili, tur asin.
- Tuang disarengan kana 4 kendi atawa gelas dessert jeung refrigerate salila kira sajam nepi ka teguh nepi.
- Tambahkeun gula, madu, uyah, sarta cai kana panci jeung panas dina medium ngan nepi ka gula larut.
- Ngadistribusikaeun nu figs ngurangan merata kana 4 servings jeung tuang di glaze madu ngaliwatan figs.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 339 |
| total Fat | 14 g |
| jenuh Fat | 9 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| kolesterol | 37 mg |
| natrium | 288 mg |
| karbohidrat | 47 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 9 g |