vanili Ieu pudding (krema vanilia-di Yunani: κρέμα βανίλια, diucapkan: KREH-mah vah-NEEL-yah) nyaéta standar di imah Yunani. Cocog jeung babies, puddings aci jagong oge paporit sareng barudak sakabeh umur na, ditambah buah, bisa diadaptasi jeung loba kagunaan tina sarapan mun snack pikeun dessert.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 1/2 gelas sakabeh susu
- 6 sendok gula
- 1/2 séndok
- ekstrak vanili
- 4 sendok
- aci jagong
- 1 séndok
- grated mesek jeruk
Kumaha Jieun Éta
- Teundeun 1 ka 4 dessert cacah dina kulkas ka chill.
- Haneut hiji cangkir susu ( lukewarm ), tambahkeun gula jeung aci jagong na aduk ngaleyurkeun.
- Dina panci leuwih panas sedeng, ngagabungkeun sésana susu, ekstrak vanili, mesek jeruk, sarta whisk ngagabungkeun. Pas uap dimimitian naek, tambahkeun campuran susu / gula / aci jagong, terus whisk mayeng.
- Nalika eta mimiti thicken, piceun tina panas.
- Sendok kana mangkok chilled, ngidinan pikeun niiskeun, sarta ngalayanan, atanapi nempatkeun dina kulkas na chill dugi siap ngaladénan.
Porsi bongbolongan: Ieu pudding dasar pisan serbaguna. Tambahkeun buah pureed geuwat kana nyoplokkeun ti panas nyieun pudding buah. Ieu bisa dicampurkeun jeung cereals, atawa topped kalayan buah jeung dikocok krim pikeun katingal fancier, sarta kreativitas sorangan bakal ngahasilkeun malah leuwih variasi.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 199 |
| total Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 15 mg |
| natrium | 67 mg |
| karbohidrat | 34 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 5 g |