sup condensed sarta pakét kuah campuran rasa crockpot steak resep basajan ieu. Ngan 4 bahan, tambah asin, lada, jeung cai!
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 pon kubus steak, atawa babak steak tenderized, dina potongan porsi-ukuran
- uyah dash
- dash cabé
- 2 sendok tipung
- 1 amplop bawang kuah campuran
- 1 tiasa (10 3/4 ons)
- krim condensed tina supa sup
- cai 1 cup
Kumaha Jieun Éta
- sapi Sprinkle kalawan uyah jeung cabé.
- Dip steaks di tipung, ngagoreng dugi coklat.
- Teundeun di cooker slow.
- Tambahkeun cai, sup, jeung kuah campuran.
- Panutup jeung masak di low pikeun 6 ka 8 jam.
- Ngawula kalawan kentang mashed atawa béas.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 373 |
| total Fat | 16 g |
| jenuh Fat | 9 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| kolesterol | 43 mg |
| natrium | 213 mg |
| karbohidrat | 46 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 12 g |