Kuring kudu ngawula Crackers kéju jeung cabe hearty ieu. Mun anjeun resep cabe Anjeun kandel, ngagabungkeun 1 séndok aci jagong jeung ngeunaan 1/4 cai gelas jeung nyampur ogé, teras aduk kana cabe keur panungtungan 30 menit goreng.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 lb. sapi taneuh atawa taneuh babi sosis
- 2 bawang, dicincang
- cai 1 cup
- 3 (14 ounce) kaléng tomat diced kalawan chilies héjo, undrained
- 1 sdm. bubuk cabe
- 2 (15 oz.) Kaléng kacang ginjal beureum, rinsed tur lemes
Kumaha Jieun Éta
- sapi taneuh Brown dina skillet badag tur solokan.
- Tambahkeun ka 3-4 quart crockpot sapanjang jeung bahan sésana.
- Panutup crockpot jeung masak di low keur 7-9 jam dugi sayuran anu lembut.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 534 |
| total Fat | 8 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| kolesterol | 50 mg |
| natrium | 101 mg |
| karbohidrat | 76 g |
| Serat dietary | 23 g |
| protéin | 41 g |