rub Ieu ngagabungkeun rasa tina amis tur panas. Anjeun tiasa nyaluyukeun panas kalayan ngagunakeun cabe bubuk hampang atawa sedeng. Lamun anjeun rék ka bungbu éta nepi, teras nambahan hiji séndok tambahan tina rawit. Ieu teh rub sampurna pikeun tulang rusuk BBQ Sapi hébat . Rub bisa dipaké dina marinade a. Tempo dihandap pikeun paréntah.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/4 cangkir / 60 ml paprika
- 1/4 cangkir / 60 ml cabe hampang atawa sedeng bubuk
- 1/4 cangkir / 60 ml
- gula coklat
- 1/4 cangkir / 60 ml taneuh cabe hideung
- 1 séndok / 15 ml rawit
- 1 séndok / 15 ml bodas bubuk
- 1 séndok / 15 ml uyah
Kumaha Jieun Éta
1. Campur kabéh bahan tuntas. Larapkeun ngeunaan 2 sendok / 30 ml rub ka unggal sisi rak nu. Nyiapkeun perokok jeung nambahkeun tulang rusuk. Toko rub dina wadahna hawa kedap dina tiis, tempat garing nepi 6 bulan.
2. Pikeun make rub di marinade hiji, kantun ngagabungkeun 1/4 cangkir / 60 ml Campuran kalawan 1/4 minyak cup, 1/4 asam cangkir sababaraha jenis kayaning kapur atawa lemon jus atawa cuka cider, tambah 2 sendok / ml cai. Campur tuntas dugi ogé bubar.
Tuang leuwih iga, nutupan kalayan bungkus plastik, sarta marinate dina kulkas salila 6-12 jam.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 51 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 795 mg |
| karbohidrat | 12 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 1 g |