Vérsi ieu saos Bercy, dingaranan hiji kacamatan di wétan Parigi, nyaéta sambel gurih pikeun roasts na steaks. Hayu urang dijieun ku ngurangan anggur bodas tur shallots dicincang lajeng simmering dina dasar Demi-glace .
Catetan: Aya asin sejen disebut Bercy tapi dijieun ti dasar velouté lauk tinimbang Demi-glace, sahingga dilayanan kalayan lauk jeung kadaharan ti laut masakan . Ningali resep Bercy asin kuring .
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 pint
- Demi-glace
- 1/4 cangkir anggur bodas
- 2 sendok shallots (dicincang)
Kumaha Jieun Éta
- Dina panci beurat-bottomed, ngagabungkeun anggur na shallots. Panas dugi cairanana bisul, nurunkeun panas bit na nuluykeun simmering dugi cairanana geus ngurangan ku ngeunaan tilu-fourths.
- Nambah Demi-glace, panas lajeng nurunkeun ka simmer a jeung ngurangan salila kira 10 menit.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 21 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 1 mg |
| karbohidrat | 1 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |