Bercy saos I
Saos Bercy, dingaranan hiji kacamatan di wétan Parigi, nyaéta sambel rengse pikeun lauk jeung kadaharan ti laut masakan. Hayu urang dijieun ku ngurangan anggur bodas tur shallots dicincang lajeng simmering dina dasar velouté lauk .
Catetan: Aya asin sejen disebut Bercy tapi dijieun ti dasar Demi-glace tinimbang lauk nu velouté, sahingga dilayanan kalayan roasts na steaks tinimbang lauk. Ningali resep Bercy saos II .
Ogé tingali: The ibu saos
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 pint velouté lauk
- ¼ cup anggur bodas
- 2 shallots sendok dicincang
- 1 séndok dicincang peterseli
- 1 séndok mantega
- jeruk nipis, mun rasa
Kumaha Jieun Éta
- Dina panci beurat-bottomed, ngagabungkeun anggur na shallots. Panas dugi cairanana bisul, nurunkeun panas bit na nuluykeun simmering dugi cairanana geus ngurangan ku saeutik leuwih ti satengah.
- Nambah velouté, panas lajeng nurunkeun ka simmer a jeung ngurangan salila kira 5 menit.
- Aduk mentega sarta dicincang peterseli. Usum secukupnya kalawan jeruk nipis sarta ngawula ka katuhu jauh.
Ngajadikeun ngeunaan 1 pint of Bercy asin.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 26 |
| total Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 4 mg |
| natrium | 47 mg |
| karbohidrat | 1 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 1 g |