Marchand de Vin: Beureum Anggur Réduksi asin
The Marchand de Vin (Perancis pikeun "anggur sudagar") saos teh asin ngurangan anggur beureum Palasik. Hayu urang dijieun ku ngurangan anggur beureum sarta shallots dicincang lajeng simmering dina Demi-glace dasar . Saos Marchand de Vin ieu nikmat dilayanan kalayan roasts na steaks.
Ogé tingali: The ibu saos
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 gelas Demi-glace
- ½ gelas beureum
- inuman anggur
- 2 sdm dicincang
- shallots
- uyah halal jeung taneuh Freshly
- cabe hideung , secukupnya
Kumaha Jieun Éta
- Dina panci beurat-bottomed, ngagabungkeun anggur na shallots. Panas dugi cairanana bisul, nurunkeun panas bit na nuluykeun simmering dugi cairanana geus ngurangan ku tilu-fourths.
- Nambah Demi-glace, panas lajeng nurunkeun ka simmer a jeung ngurangan salila kira 5 menit.
- Galur ngaliwatan strainer bolong, usum secukupnya kalawan uyah halal jeung cabé hideung. Ngawula ka katuhu jauh.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 116 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 39 mg |
| karbohidrat | 22 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 4 g |