Campari tur bir? Ieu mungkin sigana kawas hiji kombinasi ganjil, tapi sakumaha Pamela Wiznitzer of Seamstress di New York City geus kabuktian, bisa jalan. Téh mangrupa campuran hebat sarta robah nice ti has cocktail Campari .
Wiznitzer urang Tiis di pasang cocktail bayangan nu inuman nu ngandung alkohol saacan tuang pait jeung kapur seger jeung sirop madu saeutik marengan delectable buah prambus liqueur ti St. George Spritis. Saatos oyag sakabéh nu ngan sababaraha kali, a hébat California karajinan bir geus ditambahkeun jeung racikanana dilayanan leuwih és ditumbuk.
Resep Ieu cara hade ka meunang bir anjeun sarta inuman nu ngandung alkohol saacan tuang di sagelas tunggal jeung téh mangrupa inuman fun babagi di dinners kasual, utamana jalma nu ngalibetkeun barbecue a.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 ounce Campari
- jus jeruk 1 ounce
- 1/2 ounce
- sirop madu (1: 1 babandingan madu ka cai)
- 1/2 ounce St. George buah prambus liqueur
- 1 1/2 ons Anderson Valley IPA
- Garnish: jeruk sarta kapur keureut
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun kabéh bahan iwal ti IPA dina shaker cocktail .
- Pecut ngocok ( ngocok ngan sababaraha kali ) jeung nambahkeun bir ka tin teh.
- Eusian hiji kaca highball kalawan és ditumbuk .
- Galur inuman nu kana gelas.
- Garnish kalawan keureut tina jeruk sarta kapur sarta jarami a.
Resep kahadean: Campari
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 211 |
| total Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 20 mg |
| karbohidrat | 37 g |
| Serat dietary | 10 g |
| protéin | 12 g |