Ieu jumbo hurang meunang hiji marinade rusuh dina campuran India tradisional rempah jeung yogurt. yogurt teh nyepeng seasonings di tempat na cooks handap ka kulit ipis salaku cooks hurang.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 24 udang (badag)
- 1/2 cangkir / 120 ml yogurt (polos)
- 1/3 cangkir / 80 ml cilantro (finely dicincang)
- 2 sendok / 30 ml mint (seger, finely dicincang)
- 1 séndok / 15 ml jahé (seger, dicincang)
- 2 cengkéh bawang bodas (minced)
- 1 séndok / 5 ml cabe bubuk
- 1 séndok / 5 ml turmeric
- 1 séndok / 5 ml coriander
- 1 séndok / 5 ml cumin bubuk
- 1 séndok / 5 ml
- garam masala
- 1/2 séndok / 2,5 ml uyah
- 1/2 séndok / 2,5 ml cabe hideung
- Garnish: lemon atanapi jeruk wedges
Kumaha Jieun Éta
Mesek tur devein hurang . Bilas jeung sisihkan on towels kertas nepi ka garing. Ngagabungkeun bahan sésana. Campur ogé. Tempat udang di kantong plastik resealable jeung tuang campuran yogurt kana kantong mastikeun sakabeh hurang téh ogé coated. Ngégél kantong jeung tempat dina kulkas salila hiji jam.
grill Preheat keur panas tinggi. Thread udang onto skewers. Teundeun udang on grill panas jeung geura sikat sareng marinade. Grill salila kira 2 nepi ka 3 menit per samping atawa dugi rengse.
Hurang geus rengse nalika warna geus robah ti warna abu herang ka warna pink. Udang kedah nyandak dina hue pink. Angkat ti grill sarta ngalayanan kalayan lemons sliced atanapi limes.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 129 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 133 mg |
| natrium | 392 mg |
| karbohidrat | 12 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 19 g |