Minyak Achiote dijieun tina annatto siki jeung minyak zaitun. Hayu urang dipaké pikeun rasa jeung warna loba masakan kayaning béas konéng. Resep ieu jadi basajan, anjeun bakal heran naha anjeun teu diusahakeun eta sateuacan.
Anjeun tiasa nyimpen minyak achiote di jar kalayan tutup kedap dina suhu kamar keur 4-5 poé.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 cup minyak zaitun
- 2 1/2 sendok siki achiote
Kumaha Jieun Éta
1. panas minyak jeung siki dina panci leutik leuwih panas sedeng ngan dugi siki ngawitan hiji gelembung ajeg.
2. Leupaskeun panci tina panas jeung hayu nangtung pikeun menit a.
3. Galur minyak.
Tip: Ulah overheat minyak jeung siki. Overheating bakal ngahurungkeun siki hideung sarta héjo minyak. minyak bakal ruined.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 510 |
| total Fat | 57 g |
| jenuh Fat | 8 g |
| jenuh Fat | 41 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 2 mg |
| karbohidrat | 1 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 1 g |