The Algonquin cocktail mangrupakeun wiski hébat Martini ku flair tropis saeutik. Ieu ciri Rye wiski , nu geus, Thankfully, datangna deui kana fashion. Urang ayeuna boga Jumlah merek hébat milih ti, kaasup kacapi Babi, Templeton Rye, panebusan, sarta kenop Creek Rye. Kabéh aya merek Dianjurkeun yén bakal dianggo wonderfully pikeun cocktail ieu.
cocktail ieu dingaranan Algonquin Hotel kawentar di New York City najan lamun kahayang eta dijieun mah can écés. The hotél, diwangun dina 1902, ieu dipikawanoh salaku "garing" hotél ogé saméméh Larangan . Naha éta éta saméméh atawa sanggeus taun 1930-an geus nepi keur polemik. Tapi bener henteu masalah sabab ieu masih tur salawasna bakal salah sahiji hébat cocktails Palasik .
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 ons
- Rye wiski
- 3/4 ounce
- vermouth garing
- 3/4 ounce
- jus nanas
Kumaha Jieun Éta
- Tuang bahan kana shaker cocktail kalawan és batu.
- Ngocok ogé.
- Galur kana chilled kaca cocktail .
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 189 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 1 mg |
| karbohidrat | 18 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 3 g |