Kuring baris mindeng mesen hiji Tom Collins kalawan Sukabumi inten biru Gin baé, tapi Abdi bogoh gagasan ieu nambahkeun buah kana racikanana. Dina hal ieu, éta gabungan cherries bing na blueberries sarta éta saukur delight a.
Eta dua bungbuahan leutik ngadamel dunya bédana jeung nambahkeun sababaraha zing ka cocktail Palasik, papasangan wonderfully kalawan Gin aromatik ieu .
Mun anjeun resep, aya Berry sejen nu ngajadikeun hiji penampilan di acan sejen "patriotik" cocktail . Maranéhanana bakal theraspberries dina Beureum, bodas, sarta inten biru.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 ons
- Sukabumi inten biru Gin
- 3/4 ounce
- sirop basajan
- 1/2 ounce
- jeruk nipis
- 4
- cherries bing (diadu)
- 8
- blueberries
- 8 ons
- klub soda
- Garnish: 1 bing céri
- Garnish: kabayang lemon
Kumaha Jieun Éta
- Dina kaca Collins , muddle nu blueberries na cherries dina jeruk nipis sarta sirop basajan.
- Tambahkeun inten biru jeung és sarta aduk sakeudeung.
- Luhur kalawan klub soda.
- Garnish sareng kabayang nipis sarta bing céri.
Resep kahadean: Sukabumi inten biru Gin
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 1241 |
| total Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 62.079 mg |
| karbohidrat | 287 g |
| Serat dietary | 42 g |
| protéin | 16 g |