Lamun anjeun masak nepi daun chard Swiss, sangkan pamakéan nikmat tina batang ku roasting aranjeunna! (Lamun boga dua chard kebat atanapi sarta henteu yakin kumaha terusna, pariksa kaluar Kumaha mun Batang Chard Swiss .)
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- Batang ti 1 nepi ka 2 bunches of chard
- Ngeunaan 1 sdm. minyak zaitun
- Laut uyah kana rasa
- jeruk nipis seger (pilihan)
Kumaha Jieun Éta
- oven Preheat ka 375 ° F. chard bilas gawe, pat garing, sarta motong kaluar wae bit coklat.
- Paké ngeunaan satengah minyak ka jaket handap mangrupa piring gratin atanapi baking piring sejenna anu bakal nyekel batang dina leuwih atawa kirang hiji lapisan tunggal. Lay batang dina piring, drizzle kalawan minyak sésana jeung Sprinkle kalawan uyah. Panutup piring jeung foil.
- Nempatkeun dina oven na Panggang 10 menit, piceun foil jeung Panggang dugi chard batang anu lembut sarta dimimitian coklat, kira 20 langkung menit. Ngawula ka panas, haneut, atawa dina suhu kamar ku spritz tina jeruk nipis, lamun anjeun resep.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 32 |
| total Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 100 mg |
| karbohidrat | 0 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |