marinade Ieu ngagunakeun rub babi nikmat digabungkeun jeung sirop jagong jeung cuka nyieun flavorful babi iga marinade. Mun anjeun teu hoyong nganggo sirop jagong, lajeng ku sadayana hartosna ngagunakeun kualitas alus sirop maple, sirop agave, atawa malah madu. Sanajan kitu, tetep dina pikiran nu migunakeun salah sahiji ieu baris robah rasa nu resep aslina.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 cup cuka cider
- cai 1 cup
- 1 séndok babi rub (nganggo sami anjeun bakal make on tulang rusuk nu)
- sirop jagong 2 séndok
Kumaha Jieun Éta
- Dina mangkok sedeng, ngagabungkeun kabéh bahan kaasup rub. Aduk gently dugi lolobana bahan rub geus diasupkeun ka campuran cair. Hayu campuran nangtung pikeun 10 menit saméméh ngagunakeun.
- Marinate tulang rusuk sapeuting dina kantong resealable badag atawa baking piring badag. Pastikeun iga nu merata coated jeung ngahurungkeun kalana mun redistribute marinade nu. Grill atawa tulang rusuk haseup sakumaha diarahkeun.
- Lamun nyieun dihareupeun waktos, kantun nyimpen marinade dina wadahna hawa kedap dina kulkas fro nepi ka 7 poé sanggeus persiapan. Sateuacan nganggo, masihan campuran aduk alus na make salaku diarahkeun luhur.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 613 |
| total Fat | 24 g |
| jenuh Fat | 8 g |
| jenuh Fat | 10 g |
| kolesterol | 171 mg |
| natrium | 175 mg |
| karbohidrat | 33 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 55 g |