Luhur casserole babi gampang ieu kalayan kéju abon upami anjeun hoyong. casserole babi na mashed kentang ngeunah Ieu hiji cara nu alus teuing ngagunakeun leftover babi loin manggang.
Resep patali
Babi leftover na Kentang Hash
Gampang leftover Daging na Kentang Casserole
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/4 cangkir finely dicincang bawang
- 4 sendok mantega
- 1/4 cangkir
- sagala-Tujuan tipung
- 1/4 séndok téh uyah
- 1/4 séndok
- bumbu ternak
- 1/8 séndok cabe hideung taneuh
- 1 bisa (10 1/2 ons) condensed
- kaldu hayam
- cai 1/4 gelas
- 1 1/2 cangkir diced manggang babi
- 1 1/2 cangkir (pakét 10 ounce) kacang beku sarta wortel, masak jeung lemes
- 2 gelas
- disusun seasoned kentang mashed
- 1/2 ka 1 cup abon kéju, pilihan
Kumaha Jieun Éta
- Panas mantega dina skillet leuwih panas sedeng-low; nambahkeun bawang jeung tumis dugi lembut, ngeunaan 2 menit. Aduk tipung dugi ogé anu dicampurkeun jeung asak, ngeunaan 2 menit. Tambahkeun uyah, bungbu jangjangan, jeung cabé.
- Laun nambahkeun kaldu na cai, aduk nepi ka thickened na bubbly. Nambah babi jeung sayuran diced; panas liwat.
- Tuang campuran daging babi kana enteng greased 1 1/2-quart casserole.
- Sendok disusun kentang mashed merata leuwih campuran.
- Panggang dina 350 ° salila 25 nepi ka 35 menit, topping kalayan kéju panungtungan 5 menit, upami hoyong.
Ngagaduhan 4.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 530 |
| total Fat | 29 g |
| jenuh Fat | 15 g |
| jenuh Fat | 10 g |
| kolesterol | 97 mg |
| natrium | 900 mg |
| karbohidrat | 41 g |
| Serat dietary | 7 g |
| protéin | 28 g |