Nyieun chai atah kudu anjeun pos keur Blénder on rutin. Kombinasi jahé, rempah jeung susu nutty euyeub soothes, satisfies jeung daun gambaran memorable. Mun anjeun teu mibanda sakabeh rempah, anjeun bisa kalayan gampang ngagantikeun rempah taneuh najan bisa nyieun inuman teh saeutik wee langkung grainy. Anjeun bisa keukeuh soak nu kacangan payun waktu.
Resep tea chai India Ieu kafein bébas, vegan , sarta cocog pikeun hiji diet bahan kadaharan .
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 gelas cai
- 1 1/2 cangkir walnuts, almond atawa kacang séjén
- 4 kayu manis teken atawa 1 séndok kayu manis
- 2 sendok kapulaga héjo peuteuy atanapi 1 séndok taneuh kapulaga
- 1/2 séndok téh sakabéhna cengkéh atawa 1/4 cengkéh séndok taneuh
- 1/4 séndok peppercorns hideung kuma atawa ciwit cabé taneuh seger
- 1/2 cangkir sliced jahé
- 1/4 cangkir
- nectar agave kana rasa
Kumaha Jieun Éta
Teundeun sakabéh bahan iwal nectar agave di Blénder a jeung nyampur kana speed tinggi keur 30 nepi ka 40 detik atawa nepi ka kacang anu tuntas taneuh. Tuang campuran ngaliwatan strainer bolong rupa atawa cheesecloth.
Bilas Blénder jeung tuang susu nut spiced deui kana eta. Nambah nectar agave, nyampur pikeun sababaraha detik, rasa tur saluyukeun salah sahiji rasa atawa sweeten mun liking anjeun méméh porsi.
Ngarasakeun atah dahareun chai latte anjeun!
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 323 |
| total Fat | 30 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 9 mg |
| karbohidrat | 14 g |
| Serat dietary | 6 g |
| protéin | 8 g |