marinade Ieu ngagunakeun kakuatan cuka balsamic mun tenderize na meats rasa. Gawéna ogé dina daging sapi, domba, ternak jeung babi - utamana babi tenderloin .
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 cup / 240 ml cuka balsamic
- 1/4 cangkir / 60 ml cai
- 3 séndok / 45 ml paprika
- 2 sendok / 30 ml uyah (halal)
- 2 sendok / 30 ml lemon cabé
- 1 séndok (5 ml) marjoram (garing)
- 1 séndok (5 ml) mustard (cikal)
Kumaha Jieun Éta
1. ngagabung kabéh bahan.
2. Paké geuwat atawa toko dina kaca airtight atawa wadah plastik dina kulkas nepi ka 7 poé sanggeus persiapan. Sapi jeung domba tiasa marinate pikeun 4 ka 24 jam dina campuran. Pikeun babi na jangjangan, 4 nepi ka 6 jam.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 54 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 2.348 mg |
| karbohidrat | 11 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 1 g |