vinaigrette balsamic Palasik Ieu sampurna pikeun komo Salad héjo paling dasar. Pikeun saréat husus, coba eta ku salad basajan tina sliced tomat, mozzarella tawar , sarta daun Basil seger.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3/4 cangkir parawan tambahan
- minyak zaitun
- 2 séndok
- cuka Balsamic
- 2 séndok
- Cuka anggur beureum
- 1/4 séndok Dijon mustard
- 1 séndok bumbu (seger jeung minced kawas peterseli, chives, tarragon)
- 1 dash uyah (rasa)
- 1 dash cabe (rasa)
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun nu mustard, cuka na bumbu seger dina mangkok kaca jeung whisk duanana babarengan sakeudeung.
- Lalaunan whisk dina minyak nepi pinuh digabungkeun.
- Usum secukupnya kalawan uyah jeung cabé.
- Hayu nangtung dina suhu kamar pikeun 30 menit nepi ka ngantep rasa meld. Méré ganti a whisk alus langsung saméméh porsi.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 181 |
| total Fat | 20 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 15 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 22 mg |
| karbohidrat | 0 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |