The Banshee, atawa Capri, mangrupakeun inuman nikmat nu raos sarupa hiji cau coklat katutupan. Hayu urang dijieun teuing kawas Bodas Rusia sarta ampir jadi populér inuman a . Aspék nice sejenna Banshee téh nya éta leuwih handap dina kandungan alkohol, sahingga hiji cocktail hipu.
Langkung Cream-Dumasar Cocktails
- RumChata Banana Cream Pie Resep
- Colorado Bulldog Resep
- Tom & Jerry cocktail Resep
- The Orgasme cocktail Resep
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 ounce cau liqueur
- 1/2 ounce creme bodas de cacao liqueur
- 4 1/2 ons susu (atawa krim; sakumaha diperlukeun ngeusian gelas)
Kumaha Jieun Éta
- Eusian hiji kaca baheula jeung és.
- Tuang di liqueurs.
- Eusian kaca sareng susu atanapi krim.
- Nutupan kaca sareng sagelas sejen tur ngocok .
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 151 |
| total Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 13 mg |
| natrium | 56 mg |
| karbohidrat | 19 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 4 g |