Kawas loba inuman kopi panas , anu Kopi Italia diartikeun ku liqueur tunggal. Dina hal ieu, anu "nasional" roh nyaéta Strega, hiji digestif Italia. Strega brings a adun herbal béda jeung kopi na ieu rada nikmat kalayan petunjuk ngeunaan juniper, saffron, sarta mint. Nalika dijieun ku kacang Anggang poék ( Perancis pencét téh idéal dieu) ieu ngajadikeun hiji unggulan sanggeus dinner cangkir kopi.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 ounce
- Strega liqueur
- 5 ons kopi (
- panas hideung )
- garnish:
- dikocok krim sarta pala
Kumaha Jieun Éta
- Tuang nu Strega kana hiji kaca kopi Irlandia .
- Eusian ku kopi panas.
- Top kalawan krim dikocok
- Garnish kalawan pala grated.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 97 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 5 mg |
| karbohidrat | 13 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |