Kangkung Rice, alias Bhajee (bah-gee) Rice atawa sayur Sawah, nyaéta leuwih kawas Pulao. Éta ngan saukur mangrupakeun piring tina béas jeung kangkung asak babarengan.
piring béas kieu bisa didahar salaku téh atawa salaku piring piring utama vegetarian atanapi vegan; atanapi eta bisa dilayanan salaku hiji iringan ka daging, seafood atanapi ternak piring.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3 TSP
- minyak
- 1 cup bawang finely dicincang
- 2 sprigs seger
- thyme
- 1 sakabeh cabé panas
- uyah secukupnya
- 4 cangkir dicincang kangkung (preferably tawar)
- 2 gelas sisikian lila béas bodas, dikumbah jeung lemes
- 2 2/3 gelas cai
Kumaha Jieun Éta
- Tambahkeun minyak kana pot jeung panas dina panas sedeng.
- Tambahkeun bawang jeung tumis dugi tembus.
- Tambahkeun thyme, lada, tur asin secukupnya sarta neruskeun tumis salila kira 1 menit.
- Tambahkeun bayam sarta Tos ka ngajadi layu dinya jeung ngurangan volume rada
- Tambahkeun béas sarta cai, ngaluyukeun uyah secukupnya, kocok, panutup jeung mawa ka kulub a. Hayu kulub pikeun 3 menit lajeng ngurangan panas kana lemah sareng simmer pikeun 20 menit atawa nepi ka sakabeh cairanana geus garing kaluar.
- Fluff kalawan garpu jeung Preanger
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 400 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 205 mg |
| karbohidrat | 87 g |
| Serat dietary | 6 g |
| protéin | 11 g |