Gurame lele ieu téh saukur seasoned kalawan cabe hideung Freshly taneuh jeung sambel Worcestershire saméméh grilling.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 pound lele Gurame (skinless)
- 1 séndok cabe hideung (Freshly taneuh)
- 2 teaspoons saos Worcestershire
Kumaha Jieun Éta
- Gurame sikat lele jeung sambel Worcestershire.
- Teundeun lauk dina grill preheated leuwih coals sedeng, ngeunaan 4 nepi ka 6 inci tina panas.
- Grill pikeun 4 ka 5 menit. Sikat deui jeung ngahurungkeun; grill ngeunaan 5 menit deui, atanapi dugi flakes lauk gampang jeung garpu.
| Pedoman gizi (per porsi) |
|---|
| kalori | 373 |
| total Fat | 9 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 86 mg |
| karbohidrat | 48 g |
| Serat dietary | 31 g |
| protéin | 46 g |
(Informasi gizi dina resep kami diitung ngagunakeun hiji database bahan na kudu dianggap keur estimasu. Hasil Pribadi bisa rupa-rupa.)