Vérsi ieu saos Nantua, saos seafood Palasik, dijieun ku incorporating mentega udang jeung krim kana dasar saos Béchamel . Tradisional kitu, nya dijieun kalawan crayfish.
Saos Nantua nyaeta nikmat mibanda lauk jeung kadaharan ti laut, utamana kerang.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 quart
- sambel Béchamel
- 6 oz.
- mentega hurang
- 1/2 cangkir krim beurat
Kumaha Jieun Éta
- Dina panci beurat-bottomed, panas Béchamel mun simmer a.
- Aduk mentega hurang sarta krim jeung masak pikeun menit sejen. Ngawula ka katuhu jauh.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 101 |
| total Fat | 6 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 59 mg |
| natrium | 453 mg |
| karbohidrat | 7 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 5 g |