coleslaw Ieu gampang nyieun tur sampurna pikeun topping Carolina gaya ditarik babi sandwiches. Anjeun tiasa nyaluyukeun rasio mayonnaise / cuka pikeun nyocogkeun palate Anjeun. slaw Ieu ogé bisa dilayanan salaku piring samping keur sagala daging grilled.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 engkol sirah leutik
- 1/4 cangkir / 60 cuka cider ml
- 1/4 cangkir / 60 ml mayonnaise
- 1 séndok / 15 ml gula
- 1/2 séndok / 7,5 ml cabe hideung
- 1 séndok / 5 ml uyah
Kumaha Jieun Éta
- Rendang engkol coarsely anu ngagunakeun péso seukeut. Ngumbah tuntas ku cai tiis sarta tempat dina spinner Salad ngaleupaskeun kaleuwihan Uap.
- Ngagabungkeun cuka cider, mayonnaise, gula, lada hideung, uyah dina plastik mangkok atanapi sagelas badag mangkok. Metal nya réaktif jeung asam, jadi teu make mangkok logam for resep ieu salaku eta bakal ngaruksak rasa tina slaw nu.
- Tambahkeun engkol jeung campuran sarta gently ngagabungkeun. Teundeun kana kulkas salila sahenteuna 1 jam saméméh ngagunakeun.
- Sampurna dilayanan on luhureun Babi ditarik . Nyimpen dina wadahna airtight nepi ka tilu poé sanggeus préparasi awal.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 189 |
| total Fat | 11 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 6 mg |
| natrium | 726 mg |
| karbohidrat | 22 g |
| Serat dietary | 8 g |
| protéin | 4 g |