gampang resep tiram Stew ieu dijieun kalayan tiram seger, susu, mantega, jeung seasonings. Ngawula kalawan Crackers sarta salad tossed pikeun tepung satisfying.
Pikeun thicken Stew rada, hiji tipung jeung cai pilihan slurry bisa ditambahkeun kana Stew saméméh ayeuna teh réngsé.
bawang héjo atawa chives bisa ditambahkeun kana Stew pikeun rasa jeung warna tambahan. Ningali tips na variasi pikeun leuwih lengkep.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 quarts sakabeh susu
- 1/2 cangkir mantega
- 2 pints seger
- tiram , kalawan cairan
- 1 1/2 teaspoons uyah, atawa rasa
- dash rawit cabé
- 2 teaspoons
- sambel Worcestershire
- 2 sendok sadaya-Tujuan tipung, pilihan
Kumaha Jieun Éta
- Tuang susu kana crockpot; panas di luhur pikeun 1 1/2 jam.
- Dina panci, ngalembereh mentega; nambahkeun tiram jeung cairan maranéhanana. Simmer on low dugi edges of tiram curl. Tambahkeun uyah, a dash of rawit cabé, jeung sambel Worcestershire.
- Tambahkeun campuran tiram jeung susu panas. Ngurangan panas ka lemah sareng neruskeun masak pikeun ngeunaan 1 ka 2 jam, aduk aya kalana.
- Upami hoyong, ngagabungkeun nu pilihan 2 sendok tepung jeung 3 séndok cai. Aduk nepi ka rata sarta nambahan kana crockpot nu. Neruskeun masak nepi ka rada thickened.
Tips sarta Variasi
- Sateuacan Anjeun simmer nu tiram, nambahan ngeunaan 1/2 cangkir bawang héjo dicincang ka mantega dina panci jeung tumis dugi tembus. Nambah tiram sarta cairan tur teruskeun resep.
- Paké 1 quart satengah-na-satengah sapanjang kalawan 1 quart tina sakabeh susu pikeun Stew richer.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 232 |
| total Fat | 17 g |
| jenuh Fat | 10 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| kolesterol | 46 mg |
| natrium | 687 mg |
| karbohidrat | 14 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 6 g |